Skúšky a výstavy

Dátum: 21.06.2016

Vložil: ja

Titulok: Re:Skúška chovnosti

Pustiš psa do umeleho brlohu v ktorom je liška. ten v časovom limite 10min.musi tu lišku vyhnat von alebo ju zakusit ked to neurobi skušku nespravil

Dátum: 07.03.2016

Vložil: Martin

Titulok: MGC

Zdravím...chcem sa spýtať, čo je to MGC? Vďaka

Dátum: 08.03.2016

Vložil: Ivan Pecha

Titulok: Re:MGC

Je to Memoriál Gustáva Cmarka - Bohátka Bojnice

Dátum: 14.03.2016

Vložil: Martin

Titulok: Re:Re:MGC

a to sa týka brlohárenia? A Vlastne mám sučku jagdt. ale rok bude mať 15.08. vie niekto o nejakých BL skúškach po tomto termíne? vďaka

Dátum: 25.05.2016

Vložil: Vanda Cmarková

Titulok: MGC

Dobrý deň Martin,
MGC - Memoriál Ing. Gustáva Cmarku sú brlohárske skúšky a výsledky memoriálu sa berú, ako skúška chovnosti a prednostne sa budú prijímať mladé psíky. Ako píšete Vaša fenka bude mať 15.8.2016 rok a termín konania MGC je 13.-14.8 2016, ak by ste mal záujem prísť na skúšky ozvite sa mi na mail : v.cmarkova@centrum.sk a všetko potrebné dohodneme.
Propozície, prihlášku a všetky potrebné informácie o MGC nájdete aj tu na stránke klubu v "Klubové akcie"
S pozdravom Cmarková Vanda

Dátum: 15.08.2015

Vložil: jojin

Titulok: Bohatka

Chcem podakovať rodine Cmarkovej a všetkým čo sa na tejto akcii podielal za perfektne pripravenu akciu .Bolo tam super.

Dátum: 14.06.2015

Vložil: Kmeťová

Titulok: klubová výstava

Chcem sa podeliť o prvé dojmy z klubovej výstavy.Keďže sme ešte len začiatočníci v chove jagdteriéra,očakávala som asi zbytočne,že sa zaradíme normálne medzi členov a priaznivcov chovu tohto krásneho plemena. Trošku ma zarazilo hodnotenie rozhodcov na výstave... keď bol vodič psa kamarátom rozhodcu, bolo hodnotenie hneď lepšie,ako hodnotenie neznámeho vodiča...Dokonca to sami rozhodci povedali nahlas,že je kamarát... Ja nie som rozhodkyňa,ani neviem posúdiť psíka odborne,ale je prinajmenšom čudné, že sučka, ktorá má z medzinárodnej výstavy CAC,CACIB aj BOB dostane na klubovej VD... nečakala som že vyhrá,jasné že boli aj krajšie psíky... ale predsalen VD? Zvláštne... dokonca na medzinárodnej výstave ju ohodnotili lepšie ako tohtoročného šampióna z klubovej výstavy... ale chápem,kamarát sa musí ohodnotiť "lepšie". Ja len toľko o mojich dojmoch... Som z toho trošku zarazená,no nič nás neodradí od chovu,teda dúfam. Len si asi nabrúsim nervy vopred,keď pôjdeme na najbližšiu klubovú výstavu. Len škoda,že nestačí iba medzinárodná... myslím,že sa hodnotí objektívnejšie...

Dátum: 21.06.2015

Vložil: maroš

Titulok: Re:klubová výstava

Milá pani to ohodnotenie bolo objektívne a v kruhu sa neberie ohĺad na vodica ale na zverenca tam sa posudzuje pes a nie vodic ci je kamarat alebo nie a na medzinárodnej výstave to nie su taký odborníci ako na kv

Dátum: 22.06.2015

Vložil: Kmeťová

Titulok: Re:Re:klubová výstava

Ok,ja to beriem,vy ste tí, čo to vedia odborne. Táto diskusia by bola dlhá... Mám rešpekt pred Vami ako rozhodcami, len ma zarazili niektoré slová,ktoré som tam počula... Každopádne pre nás je dôležitejšie,aby pes,resp. suka boli lepší po pracovnej stránke, ako na pohľad,lebo to je v lese dôležitejšie,ako víťaz výstavy,nie? A to sa nám zatial darí. Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň a šťastné oko pri hodnotení psíkov.

Dátum: 22.06.2015

Vložil: maros

Titulok: Re:Re:Re:klubová výstava

ja som bol vodic ale ak mate zaujem o debatu tu je moje cislo mozme podebatovat 0907811894 dakujem pacalaj maroš

Vyhľadávanie

Kontakt

Admin - MVDr. Zuzana Cellengová