Výsledky klubovej výstavy, Sielnica 16.6.2018

05.07.2018 21:51

Hodnotenie predvedených jedincov na klubovej výstave SKCHJGDT Sielnica 16.06.2018

 

Trieda mladých – Pes

 

Predvedených 7 jedincov

 

UFFO od Vlašića, nar. 20.06.2017, HR21990LT                                    V1, CAJC

Otec: NAS Maks                                             Matka: GETY de Ladelazlle

 

CAR Šangalov dvor, nar. 11.09.2017, SPKP 10506                               V2

Otec:  TRISTAN Bukowa Ostoja                   Matka: HEXA spod Mištrovca

 

 

Trieda stredná – Pes

 

Predvedení 2 jedinci

 

ORI Zexov dvor, nar.: 23.09.2016, SPKP 10393                                     V1, CAC 

Otec: SAM spod Bankova                              Matka: TINA od Fiľku

 

BRUTUS Šangalov dvor, nar. 03.01.2017, SPKP 10413                        V2, R. CAC

Otec: TRISTAN Bukowa Ostoja                   Matka: HEXA spod Mištrovca

 

 

Trieda otvorená – Pes

 

Predvedených 8 jedincov

 

BENY Litmanovský potok, nar. 10.07.2015, SPKP 10194                     V1 CAC

Otec:  BILLY Pohranická perla                     Matka: JINA Zasvatovské

 

BILL Jurašekov dvor, nar. 20.08.2016, SPKP 10                                   V2 R. CAC

Otec:  ZIP Alumínium                                   Matka: LESSI Berecinec

 

 

Trieda pracovná – Pes

 

Predvedení 3 jedinci

 

BRIT Silver Stars, nar. 11.10.2016, SPKP 10419                V1, CAC, Klubový víťaz, BOB  

Otec: GASTON Merom                               Matka: AGNES Silver stars

 

CEDRIK z Údolí Javornice, nar. 07.08.2013, ČLP 20372                   VD2

Otec:  HARY z Lužanské hory                    Matka: DOLLY z Píštinského remízu

 

 

Trieda šamiónov – Pes

 

Predvedený 1 jedinec

 

ALIK Litmanovský potok, nar. 11.10.2014, ČLP/JG 20932/16              V1, CAC  

Otec: BILLY Pohranická perla                      Matka: JINA Zasvatovské

 

 

Trieda mladých – Suka

 

Predvedených 17 jedincov

 

CORA Šangalov dvor, nar. 11.09.2017, SPKP 10508                              V1, CAJC

Otec:   TRISTAN Bukowa Ostoja              Matka: HEXA spod Mištrovca

 

BESSI Hunting Star, nar. 20.04.2017, SPKP 10436                                V2

Otec: ARGO spod Ščalby                           Matka: LORA spod Šibeničnej hory

 

 

Trieda stredná – Suka

 

Predvedená jedna sučka

CIRA von Freitagshof, nar. 17.01.2017, SPKP 10545                              V1, CAC

Otec: URO II. zo Skalickej                         Matka: FIRA Lumen Mundi

 

 

Trieda otvorená – Suka

 

Predvedených 7 jedincov

GAJA IV: od Fiľku, nar. 03.09.2016, SPKP 10388                 V1, CAC, Klubový víťaz

Otec: SAM spod Bankova               Matka: TINA od Fiľku

 

BLAISEE Silver Stars, nar. 11.10.2016, ČLP/JG 21533                         V2, R. CAC

Otec: GASTON Merom                  Matka: AGNES Silver Stars

 

 

Trieda šampiónov – Suka

 

Predvedená jedna sučka

CIRA Jiskrák, nar. 14.05.2014, ČLP/JG 20638/17                                   V1 CAC

Otec:  ARGO z Nedobských strání Matka:  INTA zo Skalickej

 

 

 

Mgr. Dušan Palík

Vyhľadávanie

Kontakt

Admin - Ing. Andrea Bielichová