Zhodnotenie klubovej výstavy, Sielnica 18.6.2017

03.07.2017 18:19

Hodnotenie predvedených jedincov na klubovej výstave SKCHJGDT Sielnica 18.06.2017

 

Trieda mladých – Pes

 

FELIX z Navaráku, nar.: 21.06.2016, SPKP 10377                                       VD (mierne pootočené P3)

Otec: TERY z Březanských strání                       Matka: LEXA z Vranína

 

BENY z Vavrekovho dvora, nar.: 20.06.2016, SPKP 10365                          VD

Otec: AXEL Závoztetö                       Matka: LEA z Papugovho dvora

 

ASTOR Juranov dvor, nar.: 18.06.2016, SPKP 10317                                  VD

Otec: ANDY                                        Matka: DONA spod Molpíra

 

ZIR spod Bankova, nar.: 15.06.2016, SPKP 10341                                      V

Otec: URO II zo Skalickej                  Matka: OXA spod Bankova

 

FILIP z Navaráku, nar.: 21.06.2016, SPKP 10371                                        VD (P3 mierne pootočené)

Otec: TERY z Březanských strání                       Matka: LEXA z Vranína

 

BLACK z Vavrekovho dvora, nar.: 20.06.2016, SPKP 10366                         V2 (P3 vľavo pootočené do 45 ˚, M3 chýba obojstranne)

Otec: AXEL Závoztetö                       Matka: LEA z Papugovho dvora

 

CHVAT z Landštejna, nar.: 25.04.2016, SPKP 21308                                    VD

Otec: GRINGO od Belastitza            Matka: PRIMA z Miradzkiego Lasu

 

LUIS Vapec, nar.: 16.06.2016, SPKP 10349                                                   V (chýba M3 vpravo)

Otec: ZIP Alumínium                        Matka: TARA od Fiľku

 

LEO Vapec, nar.: 16.06.2016, SPKP 10350                                                    V1 CAJC (chýba M3 vľavo)

Otec: ZIP Alumínium                       Matka: TARA od Fiľku

 

LOTAR Vapec, nar.: 16.06.2016, SPKP 10348                                                VD (pootočená P3 vľavo hore)

Otec: ZIP Alumínium                        Matka: TARA od Fiľku

 

BADDY Jurašekov dvor, nar.: 20.08..2016, SPKP 10378                               DISKV. (kliešť. zhryz)

Otec: ZIP Alumínium                        Matka: LESSI Berecinec

 

VOX Gyarmati vadász, nar.: 17.05.2016, SPKP 10430                                  V

Otec: LEX von Obermayernhofen     Matka:  VICA vom Grenzkamm

 

BORK Vramar, nar.: 11.06.2016, SPKP 10357                                               V

Otec: PÓLO spod Bankova                 Matka: KEJS Zexov dvor

 

 

 

Trieda stredná – Pes

 

VIGO z Břežanských strání, nar.: 20.10.2015, ČLP 21184                             V (chýba M3 obojstranne)

Otec: CIT od Kubelky                           Matka: INDY z Břežanských strání

 

ARON od Ondrisku, nar.: 24.07.2015, SPKP 10215                                        Nenastúpil

Otec: LORD Jasenovské vodopády     Matka: NABY spod Bankova

 

NOR Ševelov dvor, nar.: 01.11.2015, SPKP 10275                                         V1 (chýba M3 obojstranne)

Otec: DON-JOVAN                                 Matka: KESSY Ševelov dvor

 

BOS VOM REXON FORST, nar.: 25.12.2015, SPKP 10421                                VD

Otec: CITRON                                         Matka: BETA

 

 

Trieda otvorená – Pes

 

ARES Jurašekov dvor, nar.: 02.10.2015, SPKP 10249                       V1 CAC, Klubový víťaz

Otec: ZIP Alumínium                                Matka: LESSI Berecinec

 

IBAR Boleražan, nar.: 08.06.2014, SPKP 9944                                   Diskv. (zhryz)

Otec: EDI Zexov dvor                                Matka: GINA Boleražan

 

EGRI od Fiľku, nar.  29.09.2015, SPKP 10265                                    V2 R. CAC

Otec: SAM spod Bankova                         Matka: TINA od Fiľku

 

ATOS Juranov dvor, nar.: 25.04.2016, SPKP 10316                             VD

Otec: ANDY                                                 Matka: DONA spod Molpíra

 

JOCKER z Fabovej, nar.: 01.07.2014, SPKP 9966                                DISKV. (otočené P3)

Otec: ARGO spod Ščalby                           Matka: EMA spod Mištrovca

 

KAZAN spod Kojšovskej hole, nar.: 03.10.2015, SPKP 10229               VD

Otec: GAS Zexov dvor                                Matka: CORA Hybrálecký lovec

 

BRIX zo Skalickej, nar.: 27.02.2015, SPKP 10067                                  VD (M3 chýba obojstranne)

Otec: ART II. Alumínium                            Matka: LINDA zo Skalickej

 

 

Trieda pracovná – Pes

 

SAM ze Šosovny, nar.:  02.09.2012, ČLP 20021                                      Diskv. (kliešťový zhryz)

Otec: Gaston Svojnický ranč                       Matka: KORA ze Šosovny

 

NIK Zexov dvor, nar.: 28.06.2015, SPKP 10179                                       V1 CAC

Otec: ART II. Alumínium                               Matka: LINDA zo Skalickej

 

CEDRO Alumínium, nar.: 21.11.2014, SPKP 10041                                  V (chýba M3 obojstranne)

Otec: Gaston Svojnický ranč                        Matka: AJDA Alumínium

 

 

 

Trieda mladých – Suka

 

 

FERA z Navaráku, nar.: 21.06.2016, ČLP 21383                                        VD

Otec: TERY z Březanských strání              Matka: LEXA z Vranína

 

GAJA IV. Od Fiľku, nar.: 03.09.2016, SPKP 10388                                    V2

Otec: SAM spod Bankova                           Matka: TINA od Fiľku

 

LARA Natin Dvor, nar.: 10.06.2016, SPKP 10336                                      V

Otec: EKI Vapec                                            Matka: GRETA Gerlachovský dvor

 

FEDA od Fiľku, nar.: 11.05.2016, SPKP 10325                                           V 1 CAJC, Klubový víťaz,BOB

Otec: LORD Jasenovské vodopády            Matka: AŠA od Fiľku

 

BORA Vramar, nar.: 11.06.2016, SPKP 10360                                           VD

Otec: Pólo spod Bankova                          Matka: KEJS Zexov dvor

 

ZITA spod Bankova, nar.: 15.06.2016, SPKP 10347                                   V

Otec: URO II.  zo Skalickej                          Matka: OXA spod Bankova

 

DONA Bučekov dvor, nar.: 28.04.2016, SPKP 10312                                  VD

Otec: DON-JOVAN                                       Matka: TAJA Tupá hora

 

FARA od Fiľku, nar.: 11.05.2016, SPKP 10326                                           VD

Otec: LORD Jasenovské vodopády            Matka: AŠA od Fiľku

 

DONA z Miroticke Stare Vsi, nar.: 25.04.2016, SPKP 10370                       VD

Otec: ARGO od Slanické lípy                    Matka: JOLA od Kášovky

 

 

Trieda stredná – Suka

 

 

BAXA z Buclovan, nar.: 14.09.2015, SPKP 10261                                             V2 R.CAC

Otec: PÓLO spod Bankova                           Matka: FILA spod Mištrovca

 

AFRA od Ondrisku, nar.: 24.07.2015, SPKP 10219                                           V1 CAC

Otec: LORD Jasenovské vodopády              Matka: NABY spod Bankova

 

 

Trieda otvorená – Suka

 

ANDRA od Ondrisku, nar.: 24.07.2015, SPKP 10220                                        V

Otec: LORD Jasenovské vodopády               Matka: NABY spod Bankova

 

KUKY od Fabovej, nar.: 30.05.2015, SPKP 10157                                             Diskv.

Otec: ARGO spod Ščalby                                Matka: EMA spod Mištrovca

 

VIKY spod Bankova, nar.: 15.05.2015, SPKP 10102                                         V3

Otec: PÓLO spod Bankova                             Matka: OXA spod Bankova

 

ATA Juranov dvor, nar.: 25.04.2016, SPKP 10318                                            VD

Otec: ANDY                                                       Matka: DONA spod Molpíra

 

MIKA z Kvaltínovej, nar.: 13.11.2015, SPKP 10271                                          V

Otec: Závozteto AXEL                                  Matka: GABA z Kvaltínovej

 

AJKA Bubniakov dvor, nar.: 09.09.2014, SPKP 10002                                      VD

Otec: GAS Zexov dvor                                 Matka: DAJA Gerlachovský dvor

 

DOLY z Vestenickej, nar.: 28.05.2015, SPKP 10131                                          V

Otec: ART II. Alumínium                             Matka: SKAJKA zo Skalickej

 

DONA od Čuchrana, nar.: 10.07.2015, SPKP 10211                                           V

Otec: ZIP Alumínium                                   Matka: IDA Brunov dvor

 

JESINA spod Kojšovskej hole, nar.: 23.09.2015, SPKP 10239                           V4

Otec: BILLY Pohranická perla                     Matka: BESI spod Ščalby

 

WINDY z Březanských strání, nar.: 28.10.2015, SPKP 10284                           V2 R. CAC

Otec: ENDY od Jesenské skály                   Matka: LARA z Březanských strání

 

FLÓRA spod Molpíra, nar.: 21.05.2013, SPKP 9686                                            VD

Otec: ERCH z Marbenu                                Matka: AIRIN spod Molpíra

 

ARIA Šangalov dvor, nar.: 22.02.2016, SPKP 10296                                           V

Otec: URO II. zo Skalickej                            Matka: HEXA spod Mištrovca

 

DORA z Vestenickej, nar.: 28.05.2015, SPKP 10127                                            V1 CAC

Otec: ART II. Alumínium                             Matka: SKAJKA zo Skalickej

 

 

Trieda pracovná – Suka

 

LAJKA z Kvaltínovej, nar.: 14.07.2013, SPKP 9797                                           V

Otec: ARGO spod Ščalby                                Matka: GABA z Kvaltínovej

 

JINNA spod Kojšovskej hole, nar.: 23.09.2015, SPKP 10240                          

Otec: BILLY Pohranická perla                        Matka: BESI spod Ščalby

 

AJA Jagduniversal, nar.: 06.02.2015, SPKP 10203                                          V1 CAC

Otec: CEZAR spod Prílesku                            Matka: IHA Zexov dvor

 

ESSY od Kamennské hory, nar.: 18.07.2015, SPKP 10285                              V2 R.CAC

Otec: ARGO od Slanické lípy                                Matka: FANY Zátorský vrch

 

DEISY spod Šomode, nar.: 02.02.2012, SPKP 9388                                         VD 

Otec: MAX z Triblaviny                                         Matka: ILA Deberča

 

DEA Alumínium, nar.: 01.06.2015, SPKP 10150                                               VD

Otec: MAN Svojnický ranč                                    Matka: BRITA Alumínium

 

BRITA z Buclovan, nar.: 14.09.2015, SPKP 10262                                            V3

Otec: PÓLO spod Bankova                                    Matka: FILA spod Mištrovca

 

 

Trieda šampiónov – Suka

 

NELA Zexov dvor, nar.: 28.06.2015, SPKP 10180                                           V1 CAC

Otec: ART II. Alumínium                                       Matka: GASI Zexov dvor

 

 

 

 

Vyhodnotenie podľa chovných psov:

 

PES                                    Počet predvedených                           Hodnotenie

                                                    jedincov

 

ANDY                                                        3                                VD, VD, VD

ARGO od Slanické lípy                                2                                VD, V2 R. CAC

ARGO spod Ščalby                                     3                               Diskv., Diskv, V    

AXEL Závoztető                                         3                               VD, V2, VD

ART II Alumínium                                      5                               V1 CAC, VD, V1 CAC, V, V1 CAC

BILLY Pohranická perla                               2                                V4, V

CITRON                                                    1                                VD

CIT od Kubelky                                          1                                V2

Cezar spod Prilesku                                    1                                V1 CAC

DON Jovan                                                2                                V1, VD

EDI Zexov dvor                                          1                                Diskv.

EKI Vapec                                                  1                                V

ENDY od Jesenské skály                              1                                V2 R. CAC

ERCH z Marbenu                                         1                                VD

GAS Zexov dvor                                          2                                VD, VD

GASTON Svojnický ranč                               2                                Diskv., V

GRINGO od Belastitza                                  1                                VD

LEX Obermayhofen                                      1                                V

LORD Jasenovské vodopády                         4                     V1 CAC KV BOB, VD, V1 CAC, V

MAN Svojinický ranč                                    1                                 VD

MAX z Triblaviny                                          1                                 VD

POLO spod Bankova                                     4                                 V, VD, V2 R. CAC, V3

SAM spod Bankova                                      2                                  V2, V2 R. CAC

TERY z Břežanských strání                           3                                  VD, VD, VD

URO II zo Skalickej                                     3                                  V, V, V

ZIP Alumínium                                            6              V1 CAC KV, V, V1 CAJC, VD,  Diskv., V   

 

 

Mgr. Dušan Palík

Vyhľadávanie

Kontakt

Admin - Ing. Andrea Bielichová