Klubová výstava Sielnica, 22.6.2019 - výsledky

14.07.2019 23:36

 

Kluboví Víťazi 2019

PES

SUKA

JACK Petkov –V1,CAC,Klubový víťaz, BOB

(O:JACK ze Sadlna   M:SANA Bukowa Ostoja)

SANY Zexov dvor – V1,CAC,Klubový víťaz

(O:SAM spod Bankova   M:AXA od Fiľku)

 

PSY

Trieda dorastu                                                

VN: CID od Ondrisku

(O:HEROLD vom Heukamp   M: NABY spod Bankova)

_

Trieda mladých

V1 CAJC: IKAR Svojnický ranč

(O:KONAN   M:ŽIRA Svojnický ranč)

V2: CANDY z Vavrekovho dvora  

(O:ASTOR Worveline   M:LEA z Papugovho dvora)

Trieda stredná

V1 CAC: JACK Petkov

(O:JACK ze Sadlna   M:SANA Bukowa Ostoja)

V2 R. CAC: BRIX od Rofa  

(O:URO II. zo Skalickej   M:AISHA od Rofa)

Trieda otvorená

V1 CAC: CAESAR Šangalov dvor

(O:TRISTAN Bukowa Ostoja   M:HEXA spod Mištrovca)

V2 R. CAC: KHAN  

(O:KLIFORD vom Donner land   M:SPARTA Futurina)

Trieda pracovná

VD: JCEDRIK z Údolí Javornice

(O:HAPY z Lužanské hory   M:DOLLY z Píštinského remízu)

_

Trieda šampiónov

V1 CAC: UFFO od Vlašiča

(O:NAŠ MAKS   M:GETY de Ladelazolle)

_

     

 

SUKY

Trieda dorastu

Diskv.: EBONY vom Asstraata

(O:IGOR vom Mirmaj   M: DOLA vom Asstraata)

_

Trieda mladých

V1 CAJC: MENDY spod Kojšovskej hole

(O:LORD spod Šibeničnej hory  M:CORA Hybrálecký lovec)

V2: DIVA Šangalov dvor  

(O:SAM spod Bankova   M:HEXA spod Mištrovca)

Trieda stredná

V1 CAC: BARBORKA od Rofa

(O:URO II. zo Skalickej   M:AISHA od Rofa)

V2 R. CAC: BERNADET od Rofa  

(O:URO II. zo Skalickej   M:AISHA od Rofa)

Trieda otvorená

V1 CAC: MARA Jagduniversal

(O:TURBO vom Kleinem Fluss   M:TARA od Fiľku)

V2 R. CAC: BELLA Zoborský prameň  

(O:UX spod Bankova   M:ALBA od Rofa)

Trieda pracovná

V1 CAC: SANY Zexov dvor

(O:SAM spod Bankova   M:AXA od Fiľku)

V2 R.CAC: CORA Šangalov dvor

(O:TRISTAN Bukowa Ostoja   M:HEXA spod Mištrovca)

Trieda šampiónov

V1 CAC: CLARA Šangalov dvor

(O:TRISTAN Bukowa Ostoja   M:HEXA spod Mištrovca)

_

     

 

Mgr. Dušan Palík

Vyhľadávanie

Kontakt

Admin - Ing. Andrea Bielichová