Skúšky hlasitosti, Mostová 26.4.2014

30.04.2014 12:37

Prvou tohtoročnou klubovou akciou boli skúšky hlasitosti, ktoré sa konali v PZ Mostová. Skúšok sa zúčastnilo 35 psíkov. Ich prácu posudzoval rozhodcovský zbor v zložení: Zdeno Fronc (hlavný rozhodca), Branislav Kosorinský, Peter Filip, Zoltán Varga a  Ing. Ľudovít Kicko.

Po návrate z revíru bola u mladých psíkov prevedená kontrola chrupu komisiou v zložení: Mgr. Emil Vrabec, MVDr. Maroš Antalík a František Šlesár.

 

Výsledky skúšok a kontroly chrupu sú uvedené v priloženej tabuľke:

P.č.

Vodič                      

Pes/suka                             

H

O

Č

Body/cena

Kontrola chrupu

1

Juran Filip

CYRA z Lednickej doliny

3

4

3

82 / I.c

1xM3

2

Vazan Matúš

FRENKY Ždánsky háj

3

3

3

75 / I.c

Nevhodný do chovu

3

Šangala Mário

HEXA spod Mištrovca

4

4

3

90 / I.c

Úplný

4

Hrdlička Anton

LOLA Ševelov dvor

4

4

3

90 / I.c

Úplný

5

Zajic Andrej

AJA Filin dvor

2

4

3

74 / II.c

Nevhodná do chovu

6

Ing. Strieženec Richard

FLORA spod Molpíra

3

4

4

92 / I. c

Úplný

7

Fajth Miroslav

GIN II z Prosného

3

4

4

92 / I.c

Úplný

8

Kosorinský Branislav

FIDO Ždánsky háj

4

4

4

100 / I.c

-

9

Benca Martin

ART Klímov dvor

4

4

4

100 / I.c

Nevhodný do chovu

10

Griga Martin

DAN Ostrá kopa

3

4

4

92 / I.c

1xM3

11

Gavlák František

DARA Ostrá kopa

1

2

2

42 / III.c

2xM3

12

Jakubička Marián

ETA spod Šomode

3

3

3

75 / I.c

1xM3

13

Jakubička Marián

CITA od Filovho duba

2

3

3

67 / II.c

Úplný

14

Knotek Peter

LILI Ševelov dvor

3

4

4

92 / I.c

Úplný

15

Cich Peter

CHIGUTITA Boleražan

4

4

4

100 / I.c

Úplný

16

Pecha Ivan

LUK Ševelov dvor

4

4

4

100 / I.c

Úplný

17

Filo Jozef

GORA spod Mištrovca

4

4

3

90 / I.c

Úplný

18

Čermák Peter

BROK Klímov dvor

4

4

4

100 / I.c

Úplný

19

Ondruš Bohuslav

VLAR zo Skalickej

0

-

-

-

-

20

Vrábel Mário

KEJS Zexov dvor

0

-

-

-

-

21

Vrábel Mário

LORA spod Šibeničnej hory

0

-

-

-

-

22

Zachara Miroslav

LOK Bukowa ostoja

3

4

4

92 / I.c

Úplný

23

Gregor Michal

JAGO zo Zacharovho dvora

4

4

4

100 / I.c

2xM3

24

Ilošvaj Juraj

URGO zo Skalickej

3

3

3

75 / I.c

Úplný

25

Flimel Róbert

ASTOR od Rofa

0

-

-

-

-

26

Lörinc Jozef

ELA spod Šomode

3

4

4

92 / I.c

Nevhodná do chovu

27

Ivan Ľudovít

ELA Melicharova dolina

4

4

4

100 / I.c

1xM3

28

Palík Dušan

SAM spod Bankova

4

4

4

100 / I.c

Úplný

29

Doležal Jozef

LINA Ševelov dvor

4

4

4

100 / I.c

1xM3

30

Chudic Róbert

ORINA spod Bankova

4

4

4

100 / I.c

-

31

Zelenka Miroslav

AJDA Klímov dvor

3

4

3

82 / I. c

1xM3

32

Janovičová Andrea

BABA Bučekov dvor

2

2

2

50 / II.c

Úplný

33

Bartaloš Jozef

FLEŠ spod Molpíra

0

-

-

-

Úplný

34

Kríž Jaroslav

ARON Klímov dvor

3

3

3

75 / I.c

Úplný

35

Korčák Jozef

CAR z Kakosovho statku

0

-

-

-

Úplný

Vysvetlivky: H – hlasitosť, O – ochota, Č - čuch

 

Vyhľadávanie

Kontakt

Admin - Ing. Andrea Bielichová