Diskusná téma: Návrh chovateľského poriadku SKCHJGDT

Dátum: 12.12.2017

Vložil: Peter Knotek

Titulok: Re:Návrh chovateľského poriadku

Dobrý večer pán Pálik ml.,
v roku 2015 až 2017 som nepostrehol, že by na stránke nášho klubu, na záložke novinky bola zverejnená informácia o zmene štandardu č. 103 d z roku 2015. Malo byť samozrejmosťou klubu informovať členskú základňu . To ale neospravedlňuje moju nepozornosť , ktorú som si nevšimol na stránke klubu záložka chov – štandard, za ktorú sa ospravedlňujem. Na záložke chov – na stiahnutie treba aktualizovať chovateľský a zápisný poriadok SPZ. Je v platnosti od 28.2.2017 a my na stránke nášho klubu ho máme z roku 1993. Tiež aktualizovať v dokumentoch na stiahnutie originálny preklad štandardu č. 103 d, ktorý my tam stále máme z roku 2011. Na záver sa chcem poďakovať pani Hane Krpešovej, s ktorou sa osobne nepoznám, a ktorá sa 17.2.2017 na našej stránke klubu pripojila do diskusie chov titulok - zuby , kde nás upozornila o zmene štandardu č. 103 d . Myslím si, že vtedy sme sa prvý krát dozvedeli o zmene štandardu z roku 2015. Ťiež ste pripojili aj vy pán Pálik ml., svojim príspevkom do diskusie 27.1.2017,kde ste spomínal štandard z roku 1996 ešte starší štandard, ktorý sme v tom čase mali k dispozícii na našej stránke klubu.

S pozdravom Peter Knotek

Vyhľadávanie

Kontakt

Admin - MVDr. Zuzana Cellengová