Skúšky a výstavy

Dátum: 21.04.2017

Vložil: Matej Hrasko

Titulok: Siget

Dobry den,
keby som sa nebol zucastnil spominaneho "velkeho" pohonu tak aj uverim. Hodnotenia jednotlivych psov bolo skor ci je lepsi kopov, daxel, jazvecik... zucastneni vedia o com hovorim. Znamky sa tam rozdavali jedna radost, skoda, ze som nemal kameru, pes napne remen znamka 4, chovanie po vystrele pes bol 2m od pana - vystrel - 4
Co sa tyka GPS podobnu reakciu som ocakaval, GPS ukazalo to co malo ostat skryte. Tazko sa obhajuje pes co neodide od nohy, nehlasi za beziacim kusom a odprevadi ho slabych sto metrov, alebo pes zmizne z pohonu a najde sa s gps po jeho ukonceni. Pocas roku som sa zucastnil skoro vsetkych vrcholovych podujati. Treba si pozriet recenczie od jazvecikov, farbiarov.... Preco skoro vsetci dnes pouzivaju GPS na psoch? Preco uz teraz skoro vsetky vrcholne podujatia chcu mat GPS.
Napisat, ze nasi ucastnici nas reprezentovali slabo? Toto si zasluzili, ze vo vlastnom volnom case a za vlastne peniaze isli reprezentovat plemeno. Kazdy iny klub bud z casti alebo uplne hradil poplatky s tym spojene. Martinova suka bola vysoko hodnotena rozhodcami inych klubov, bola zranena, co ho stalo dalsie fin. prostriedky, ale tu sa napise reprezentovali slabo.

Vyhľadávanie

Kontakt

Admin - MVDr. Zuzana Cellengová